Lokasyon SMS

LOKASYON BAZLI SMS, belirlediğiniz lokasyona gelen her Türk Telekom abonesine ya da arzu ettiğiniz kriterlerde gruplanan Türk Telekom abonelerine; reklam, tanıtım, kampanya veya bilgilendirme mesajlarınızı nokta atışı yaparak iletmenizi sağlar.

Nokta Atışı

  • Türk Telekom Nokta Atışı ile 0-50 metre çapında bir alanda iletişim yapılabilir.
  • Türk Telekom Nokta Atışı ile Türk Telekom İzinli Veritabanında bulunan müşterilere iletişim yapılmaktadır.
  • Türk Telekom İzinli Veritabanında bulunan müşterilere, tercih edilen profilleme kriterleri seçilerek iletişim yapılabilir.
  • Sözleşme süreçlerimiz tamamlandıktan sonra müşterilerimiz, Türk Telekom Nokta Atışı ile pazarlama iletişimlerini gerçekleştirebilirler.
  • Türk Telekom Nokta Atışı kapsamında gönderilecek olan SMSlerin başlık ve metinleri Türk Telekom Pazarlama ekibinin onayına tabiidir.
  • Türk Telekom Nokta Atışı hizmetimiz kapsamında, müşterilerimiz iletişimlerini gerçekleştirmek istedikleri lokasyon ve/veya lokasyonları belirler.
  • Belirlenen lokasyonlarda Türk Telekom Nokta Atışı kurulumları tamamlandıktan sonra müşterilerimiz, bu lokasyonlarda iletişim yapmaya başlayabilecektir.
  • Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda seçecekleri Türk Telekom Nokta Atışı İletişim Paketi üzerinden peşinen ücretlendirilir.
  • Müşterilerimiz, ihtiyaçları doğrultusunda seçtikleri paket dahilinde sunulan SMS adedi kadar kullanım hakkına sahip olacaktır.
  • Paketler dahilinde sunulan kullanım haklarının bitmesi halinde müşterilerimiz ek paketler satın alarak, iletişimlerine devam edebileceklerdir.

Türk Telekom Nokta Atışı

Türk Telekom Nokta Atışı, müşterilerimize mikro-lokasyon bazlı pazarlama imkanı sunarak; nokta atışı iletişim yapmalarını sağlayan yeni nesil teknolojidir.

Nokta Atışı ile hedef kitlenizi 0-50 metre arası bir mesafede yakalayabilir, bu sayede mağazanıza yeni müşteri çekebilir veya mağazanızdaki dilediğiniz ürünün iletişimini yapabilirsiniz.

Nokta Atışı ile satış noktalarınızda anında aksiyon alarak müşterileriniz ile pek çok farklı amaç için iletişim sağlayabilirsiniz. Örneğin müşteri sayınızı arttırmak için müşterilerinizi mağazalarınızın önünden geçerken Mağaza Önü İletişimi ve Hoşgeldin SMS leri ile satış noktalarınıza davet edebilir; belirli bir ürününüzü ön plana çıkartmak için müşterileriniz mağazaya giriş yaptıktan sonra çeşitli indirim ve teklifler sunabilirsiniz. Memnuniyet ölçümlemek için ise müşterileriniz mağazadan çıkarken anket iletişimi yapabilirsiniz.

Siz de Nokta Atışı ile yeni nesil mobil pazarlama dünyasında yer bularak, müşterilerinize doğru yerde, doğru zamanda, doğru iletişimi yaparak verimlilik ve karlılığınızı arttırabilirsiniz!

Kimler kullanır?

Türk Telekom Nokta Atışı, başta perakende olmak üzere bankacılık & finans, akaryakıt, ulaşım, mağazacılık, gıda gibi farklı birçok sektörde hizmet veren firmalar tarafından, satış ve pazarlama aktivitelerini daha verimli şekilde gerçekleştirmek ve karlılıklarını arttırmak için kullanılmaktadır.